Bigo Live Nasıl Para Kazanırım ?

Bigolive görüntülü chat uygulamasında yayın yaparak takipçileri ile eğlenceli vakit geçirip hemde para kazanacak kendine güvenen kısa sürede uygulamada fenomen olabilirim diyen yayıncılar alınacaktır.

Bigo Live Nasıl Para Kazanırım ?

Yayın esnasında kullanıcılar,izleyiciler yükleme yaparak hediye atıyorlar ve sizde topladığınız hediyeler doğrultusunda para kazanıyorsunuz.(Ne kadar çok hediye okadar çok para)

 

Uygulamada para kazanmanız için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bunlardan  birincisi ayda 30 saat olan yayın saat kotasını doldurmanız gerekmektedir. 1 gün içinde maksimum 3 saat yayın saat kotanıza işler ve minimum 20 dakika yayın saat kotanıza işler parça parça yayınlarda açabilirsiniz minimum 20 dakika olmak şartı ile ve her gün 2 saat yayın açmak zorunda değilsiniz. İkinci kural hediye kotalarından herhangi birine ulaşmanız gerekir. Ulaştığınız hediye kotası üzerinden maaşlarınız kotasını doldurduğunuz ayın devreden ayı 5 i ile 20 i arası banka hesabınıza yatar. Ay başından ay sonuna kadar topladığınız hediyeler ve açtığınız hediyeler üzerinden değerlendirilir.

Erkek yayıncı alımında yetenek veya görsellik önemlidir. Kotalardan herhangi birine ulaşabilecek potansiyel var ise uygun görülür ve resmi yayıncı olabilir.Bayan yayıncılar da görsellik önemlidir. Sizde kendinize güveniyor iseniz sitemizde bulunan başvuru formunu doldurup bizlere yollayabilirsiniz.

Ayrıca çevrenizde ;

Etrafınızda yayıncı olabilecek bu işi yapacağınıza inandığınız insanları getirirseniz hiç bir şey yapmadan onların üzerinden kazanç sağlamanız mümkün getirdiğiniz kişinin kaç k hediye topladığına bağlı bir kazanç sistemidir o kişi her ay kaç k yaparsa sizde o kadar para alırsınız kazanç sistemi şu şekildedir:
10 k 10 dolar
30 k 25 dolar
80 k 60 dolar
120 k 100 dolar
250 k 170 dolar
380 k 250 dolar
760 k 400 dolar
1.300 k 550 dolar

 

Ben yapamam herhangi bir tecrübem yok demeyin yapılacak iş zor bir iş değil biz yapmanız gerekenler hakkında ve her konuda olympos ajans olarak destek çıkıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
×